Голові ФПТУ і профспілки Вадиму Бубняку на звернення щодо врегулювання  проблем, пов’язаних із діяльністю АТ «Укрзалізниця» та його реформуванням, надійшла відповідь за підписом заступника керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів:

«Кабінету Міністрів України запропоновано разом із заінтересованими органами всебічно опрацювати порушені питання згідно з компетенцією та поінформувати про результати. Крім того, зазначене звернення  надіслано до Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури для розгляду під час опрацювання відповідних законопроєктів та із проханням залучити до такої роботи представників профспілки».

 

 

Голова Комітету Верховній Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова повідомила:

«На засіданні, що відбулося 5 лютого п. р., Комітет підтримав законодавчу пропозицію, спрямовану на відновлення гарантій пенсійного забезпечення громадян, які втратили право дострокового виходу на пенсію за вислугу років відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», та сприятиме у якнайшвидшому розгляді законопроєкту «Про запровадження програм пенсійного забезпечення за вислугу років» (реєстр. № 2617) у сесійній залі Верховної Ради».