Під час її проведення, зокрема, зазначалося, що за перший квартал 2010-го на роботи з приведення будинків відпочинку до належного стану витрачено майже 955 тис. грн., що становить 13,6 % передбаченої на цю мету суми. Наразі програму повністю виконано на Донецькій залізниці, а на інших роботи тривають. Однак на Південній, де передбачено найбільший обсяг робіт, план виконано лише на 2,2 %, і це занепокоїть.
Серед головних недоліків, виявлених фахівцями Центральної державної санітарно-епідеміологічної служби на залізничному транспорті під час перевірок 26–31 березня п. р. – неналежний санітарно-технічний і санітарно-гігієнічний стан будинків відпочинку локомотивних бригад, відсутність гарячого харчування, зношеність постільної білизни, відсутність кімнат гігієни жінок, неукомплектованість аптечок, недотримання періодичності проведення медоглядів обслуговуючим персоналом, недостача інвентарю для прибирання. Локомотивні служби залізниць мають доопрацювати, узгодити з СЕС і надати Главку план заходів із конкретними термінами виконання за результатами перевірок, здійснених фахівцями держсанепідемслужби.
За результатами перевірок службами залізниць та підпорядкованими їм підприємставами, зазначено у протоколі наради за підписом головного інженера Головного управління локомотивного господарства Ю.Білоуса, розроблено та вжито термінових заходів щодо усунення виявлених зауважень. Заходи поділено на три групи: ті, що має бути усунено негайно, протягом тридцяти днів та ті, що потребують виділення значних коштів і будуть усунені до 1 січня 2012 року.
Учасники наради звернули увагу на необхідність більш тісної співпраці між фахівцями локомотивного господарства, СЕС, Ради профспілки та дорпрофсожів у вирішенні існуючих проблем.

Відділ інформації Ради профспілки