Розглянуто питання, за якими сторони не дійшли згоди на попередніх засіданнях примирної комісії.

Зокрема, розглянуто результати робочої групи стосовно приведення змісту контрактів з провідниками пасажирських вагонів у відповідність до трудового законодавства. Примирна комісія погодилася з висновками робочої групи щодо упорядкування додаткових підстав для дострокового розірвання контракту, необхідності укладення контракту не менше ніж на один рік та обов’язкового отримання попередньої згоди профкому на дострокове розірвання контракту.

На засіданні взято до уваги, що, враховуючи важкий фінансовий стан залізниць, на прохання Укрзалізниці Рада профспілки погодилася перенести термін підвищення заробітної плати з 1 грудня п. р. на 1 січня 2014 року. Наказом Генерального директора Укрзалізниці С.Болоболіна від 28.11.2013 р., № 414-Ц/од передбачено підвищити з 1.01.2014 року тарифні ставки і посадові оклади працівників на 5 %.

У ході розгляду питання про виділення коштів на недержавне пенсійне забезпечення увагу Укрзалізниці звернуто на недопустимість затягування термінів перерахування коштів на пенсійні рахунки залізничників. Нагадаємо, що за фінансовим планом залізниць на 2013 рік виділено 18 млн грн. на недержавне пенсійне забезпечення працівників галузі.

В основному досягнуто компромісу і щодо інших вимог профспілки.

Наступне засідання примирної комісії планується провести 12 грудня п. р. На ньому пропонується підбити остаточні підсумки виконання вимог профспілки і підписання угоди про вирішення колективного трудового спору.

Відділ інформації Ради профспілки