Різні методи використовують молоді профактивісти у своїй просвітницькій діяльності. Приміром, молодіжна рада Кримської територіальної профорганізації із завзяттям долучилася до організації і проведення другого профспілкового фестивалю «Продовжуючи життя», влаштованого спільними зусиллями Ради профспілки, дорпрофсожу Придніпровської залізниці, Кримського теркому профспілки і міжнародного проекту «Разом до здоров’я».

Захід, що відбувся у Сімферополі у День міста — 5 червня, став своєрідним підбиттям підсумків піврічної співпраці нашої молодіжної ради та міжнародного проекту «Разом до здоров’я», спрямованої на інформування молоді про здоровий спосіб життя, планування сім’ї, репродуктивне здоров’я. Участь у фестивалі взяли сім колективів, у яких більшість музикантів є членами профспілки, працівниками підприємств залізничного транспорту і транспортного будівництва або студентами галузевих навчальних закладів.  

Олексій БОЧАРОВ, інженер техвідділу Джанкойського вагонного депо, голова молодіжної ради Кримської територіальної профорганізації