Незважаючи на запровадження єдиної ставки єдиного внеску для всіх видів доходу, рядки в табл. 1 звіту за формою № Д4 необхідно заповнювати у розрізі видів доходу.


Суми нарахованого єдиного внеску потрібно відображати у рядках табл. 1 звіту за формою № Д4 за видами доходу, але розраховувати за новою ставкою (22 %), крім:


• підприємств, установ і організацій для працюючих інвалідів – 8,41 %;
• підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема, товариства УТОГ та УТОС – 5,3 %;
• підприємств та організацій громадських організацій інвалідів (за умов, визначених частиною 14 ст. 8 Закону про ЄСВ) для працюючих інвалідів – 5,5 %.


Оскільки починаючи зі звітного періоду січня 2016 року утримання єдиного внеску із нарахованого доходу застрахованих осіб скасовано, цей показник не зазначається при заповненні звіту за формою № Д4 (рядки 5, 5.1 – 5.6 табл. 1 цього звіту). Також не відображається нарахований дохід, з якого утримується єдиний внесок (рядки 4, 4.1 – 4.4 табл. 1 звіту). Відповідно у табл. 6 звіту не заповнюється реквізит 20 «Сума утриманого єдиного внеску за звітний місяць (із заробітної плати/доходу)».


Увага! Звіти за формою Д4 за січень поточного року подаються до 22.02.2016 р. (останній день подання).


Підготовлено відділом фінансової роботи Ради профспілки