Зокрема, обговорено хід виконання постанови президії від 27 листопада 2013 року «Про дотримання трудових прав працівників в господарстві приміських пасажирських перевезень» і питання про стан охорони праці в механізованих дистанціях навантажувально-розвантажувальних робіт залізниць за участі керівництва відповідних головних управлінь Укрзалізниці.

Розглянуто найактуальніше питання сьогодення – про реформування залізничного транспорту України. Виконуючий обов’язки  директора з реформування, корпоративного розвитку, майнової та соціальної політики Укрзалізниці І.Ісопенко поінформував, зокрема, про початок інвентаризації майна та оцінку активів. Цю роботу, за попередніми прогнозами, заплановано закінчити до кінця 2014-го й прийняти Статут Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця». Початок господарської діяльності ПАТ очікується в 2015 році. (Після прийняття Кабміном відповідної постанови відбудеться державна реєстрація та завершення формування майнового комплексу, побудова структури управління АТ і створення 25 філій. Тобто відбуватиметься поступовий перехід від територіально-функціональної структури управління до вертикально інтегрованої). Начальник Головного управління реформування та корпоративного розвитку Укрзалізниці А.Буковський запропонував присутнім переглянути презентацію щодо етапів реформування галузі. З цього питання виступили також заступник начальника управління – начальник відділу організації ведення соціального діалогу Головного управління охорони і організації праці Укрзалізниці В.Маліцький та начальник управління кадрів Головного управління кадрової та соціальної політики Укрзалізниці В.Дзуєнко.

Йшлося також про першочергові заходи щодо приведення структури профспілки у відповідність до змін у зв’язку з утворенням Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

З усіх обговорених питань ухвалено постанови.

Відділ інформації Ради профспілки