Одним із кроків щодо впровадження нової соціальної ініціативи стала зустріч з головами первинок Київського вузла і прямого підпорядкування Раді профспілки. Під час цього масштабного заходу перший заступник Голови профспілки М.Сінчак оголосив про старт реалізації дисконтної програми. Це – новий етап у роботі, адже відбувся перехід від підготовчої стадії – переговорів і укладання договорів, напрацювання бази партнерів – до розповсюдження дисконтних карток серед спілчан і, власне, їх використання.


Він розповів про причини, які спонукали профспілку взятися за нову і незвичну справу. Звісно, насамперед, це турбота про членів профспілки, адже картка дозволяє економити на покупках товарів, послуг тощо. Програма підкреслить і переваги членства у галузевій профспілці, бо вона унікальна. Наша профспілка вже має досвід впровадження соціальних ініціатив, які забезпечують її членам додаткові гарантії, не передбачені законодавством, галузевими та колективними договорами, і цей напрям роботи постійно розвивається.


Результати, яких вдалося досягти за час роботи над проектом, – конкретні та відчутні, і їх продемонстровано наочно за допомогою веб-сторінки дисконтної програми www.zalp.org.ua/kartka/, на якій розміщено всю інформацію про програму та її партнерів: від зовнішнього вигляду і технічних особливостей дисконтної картки до відомостей про заклади, які надаватимуть спілчанам знижки на товари і послуги.


Реалізацію проекту розпочато з Києва, тож укладалися угоди саме зі столичними закладами і організаціями. Наразі їх 18, але цей список постійно поновлюється.


Укладаючи договори, представники робочої групи із запровадження програми звертали увагу, в першу чергу, на два фактори: побажання спілчан і різноманіття послуг. Аби дізнатися думку членів профспілки, проводиться опитування, у тому числі на сайті профспілки, анкетування тощо.

 

Над залученням партнерів працює спеціально створена робоча група, у склад якої увійшли консультанти проекту, профпрацівники та активісти профорганізацій структурних підрозділів.


У результаті маємо партнерів у різних сферах. Серед них – аптечна мережа, інтернет-гіпермаркет, мережа магазинів з розповсюдження матеріалів для оздоблення стін і підлоги (фарби, шпалери, покриття), таксі, мовні курси, магазини тканин і цифрової техніки, прокат дитячих іграшок, парк розваг, юридична і страхова компанії, цифрова типографія, заклади харчування тощо. До кінця липня планується збільшити кількість партнерів до тридцяти, однак  робота продовжуватиметься і надалі.


Разом з тим, почнеться реалізація дисконтної програми у регіонах.


Вже в липні буде проведено семінар для профактивістів вузлів Південної магістралі, які працюватимуть на залізниці над впровадженням соціального проекту нашої профспілки.


Згодом ця робота охопить усі залізниці.


«Проект розрахований на перспективу, – повідомив М.Сінчак. – Планується, що в майбутньому можливість використання знижок отримають усі члени профспілки. Кількість партнерів постійно зростатиме, зазнає змін і сама картка – з розвитком програми ми плануємо персоналізувати її, об’єднавши з профспілковим квитком. Звісно, під час становлення програми можливі деякі непорозуміння, але постійний зворотний зв’язок забезпечить оперативне вирішення проблемних питань».


Учасники заходу стали першими власниками дисконтних карток і вже можуть їх використовувати. До кожної картки додається буклет, в якому описано особливості її використання, зазначено, де і як можна скористатися знижкою, перераховано низку перших партнерів. Також у буклеті міститься анкета, заповнивши яку, спілчани допоможуть визначити наступні кроки в реалізації програми.


«Ми не нав’язуємо долучення до програми, кожна первинка сама ухвалює відповідне рішення, – запевнив М.Сінчак. – Профлідери повинні усвідомити усі переваги цієї програми і для спілчан, і для профспілки. Адже лише спільними зусиллями, за підтримки всіх профпрацівників і активістів ми зможемо втілите все, що задумали».


Для цього необхідно проводити постійну інформаційну роботу, а вручати картки спілчанам пропонується на профспілкових зборах, урочистих заходах, під час святкувань тощо. Найближчим, до речі, є відзначення Дня профспілки. Це хороший привід для найскорішого втілення в життя ще однієї соціальної ініціативи профспілки!

ДО ТЕМИ
До Ради профспілки надійшли перші замовлення – від профкомів Київського електровагоноремонтного заводу, адміністрації державної спеціальної служби транспорту – на отримання дисконтних карток для спілчан. Добрий початок важливої та перспективної справи профспілки!

 Надія Врублевська, голова профорганізації Українського центру обслуговування пасажирів:
– Нова соціальна ініціатива, безперечно, цікава, більш того – дисконтна програма, що наразі впроваджується, є унікальною, тобто жодна профспілка в Україні поки що не спромоглася реалізувати такий масштабний проект. Але, як акцентувалося під час презентації, в ефективному втіленні його в життя багато чого залежатиме від нашої активної спільної діяльності. Потрібна, перш за все, широка інформаційно-роз’яснювальна робота в первинках. Тож будемо доносити до спілчан всю корисну інформацію щодо реалізації дисконтної програми нашої профспілки.

first.jpg


Борис Ямпольский, инженер по охране труда, председатель профорганизации аппарата управления ПАО «Мостобуд»:

– Приятно осознавать, что наш профсоюз идет в ногу со временем, внедряя не только полезные для людей социальные программы, но и, так сказать, с современной «начинкой»: сегодня нам вручили дисконтные карточки, которые в перспективе могут даже «объединиться» с профсоюзным билетом. На первом этапе проект внедряется в Киеве. Конечно, хотелось бы, чтобы члены нашего профсоюза быстрее ощутили преимущества, которые предоставляет дисконтная программа. На мой взгляд, первыми ее оценит наша молодежь…

IMG_7297.jpg

 

Відділ інформації Ради профспілки

Фото Олени РОМАНОВОЇ, провідного фахівця відділу ТУТ