На порозі реформування, яке напряму торкнеться цих господарств, у працівників назріло багато гострих запитань.

Відкрив пленарне засідання профсекцій перший заступник Голови профспілки М.Сінчак, висвітливши актуальні питання роботи профспілкових органів. А безпосередньо під час засідань кожної з секцій розглядалися вкрай важливі питання, які хвилюють ці категорії залізничників.

Так, члени профсекції працівників пасажирського господарства розглянули зокрема, питання про нормативи обслуговування провідників пасажирських вагонів. У роботі взяли участь завідувач відділу економічної роботи, організації праці і зарплати Ради профспілки С.Анісімова, заступник начальника Головного пасажирського управління Укрзалізниці І.Карпяк та заступник начальника Главка охорони і організації праці Ю.Мельник. Окрім обговорення головного питання порядку денного, фахівці Укрзалізниці та Ради профспілки поінформували також про першочергові заходи з реформування пасажирського господарства та актуальні питання його діяльності.

З членами профсекції працівників господарства приміських пасажирських перевезень працювали провідний спеціаліст відділу економічної роботи, організації праці і зарплати Ради профспілки А.Головач, перший заступник начальника Головного управління приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці О.Гудков і заступник начальника Главка охорони і організації праці Т.Жигун. Обговорено актуальні питання діяльності, організації та оплати праці провідників, першочергові заходи з реформування господарства приміських пасажирських перевезень тощо.

Представники Укрзалізниці пообіцяли, що всі пропозиції профсекцій, викладені в протоколах, буде уважно розглянуто й опрацьовано відповідними главками, а Раді профспілки буде надано вичерпні відповіді на порушені питання.

 

Відділ інформації Ради профспілки