Відкриваючи семінар, перший заступник Голови профспілки Михайло Сінчак розповів про ситуацію щодо реформування галузі та профспілкової структури, засідання Ради профспілки, на якому йшлося про вимоги профспілки до Кабінету міністрів та Укрзалізниці, заходи щодо їх виконання, а також висвітлив інші актуальні питання профспілкової діяльності. З учасниками було обговорено хід реалізації програми підтримки молодих членів профспілки на 2013 рік, а також розвиток соціального проекту профспілки – дисконтної програми.

Про ще один проект, який реалізує профспілка – розвиток Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» – поінформував молодь кандидат технічних наук, доцент, співавтор Закону України «Про недержавне пенсійне забезпечення» О.Ткач. Від докладно розповів про механізм накопичення, збереження і виплати додаткової пенсії, а також презентував свою книгу «Пенсійна програма підприємства», яку одержали всі учасники заходу.

Молоді активісти взяли також участь в «Інформаційному ярмарку»: їм було запропоновано брошури, листівки та методичні матеріали на різноманітну профспілкову та суспільно важливу тематику.

Отриману у першій частині заходу інформацію було підкріплено практичними заняттями у вигляді ділових ігор. Розділившись на групи, активісти виробили і запропонували на обговорення колегам власне бачення таких питань, як удосконалення інформаційного забезпечення роботи молодіжної структури профспілки, розвиток дисконтної програми, ефективне проведення звітно-виборної кампанії, підготовки та проведення молодіжних профспілкових акцій, недержавне пенсійне забезпечення.

Ці пропозиції обговорено під час засідання Молодіжної ради. Розглянуто й інші питання, зокрема, щодо молодіжної звітно-виборної кампанії, яка відбувається наразі на місцях. До речі, вирішено окреслити критерії, згідно з якими обиратиметься наступний голова Молодіжної ради профспілки.
Відділ інформації Ради профспілки