Перший заступник Голови профспілки М.Сінчак всебічно поінформував представників дитячих закладів залізниць і фахівців профорганів усіх рівнів, які безпосередньо беруть участь в організації оздоровлення дітей, про ситуацію в галузі з цього питання, відповідні рішення правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та проблемні питання, які вимагають законодавчого вирішення й обговорювалися під час парламентських слухань.

З досвідом профспілок в організації дитячого оздоровлення слухачів ознайомила завідувач відділу з гуманітарних питань ФПУ І.Зоря. Про практику застосування державних санітарних правил при експлуатації дитячих закладів розповів головний санітарний лікар Кримської лінійної ділянки А.Кравець. Заступник голови дорпрофсожу – головний технічний інспектор праці Ради профспілки на Придніпровській залізниці А.Лейко висвітлив питання безпеки при організації оздоровлення дітей.

Учасники семінару обмінялися досвідом роботи, ознайомилися з «Променистим», щиро подякувавши директору пансіонату В.Рубаніку і всім причетним за організацію заходу на високому рівні, та отримали виданий Радою профспілки спеціальний збірник нормативної бази у сфері дитячого оздоровлення.

Олександр МУШЕНОК, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки

ДО  ТЕМИ

Голова профспілки В.ТкаЧов висловив подяку начальнику Південно-Західної магістралі О.Кривопішину за сприяння у проведенні 15–16 травня п. р. у пансіонаті «Променистий» актуального напередодні літнього сезону семінару, який сприяє поширенню передового досвіду з організації оздоровлення дітей залізничників.