Про це свідчать переговори Голови профспілки Вадима Бубняка з керівництвом ПАТ та інші заходи, а також безкомпромісна позиція, узгоджена лідерами профспілки, Вільної профспілки машиністів України і Вільної профспілки залізничників України.


Злободенне питання постає вкрай гостро для працівників галузі, тому профспілкова сторона соціального діалогу неодноразово зверталась до керівництва ПАТ з пропозицією вчасно вирішити цю найважливішу проблему сьогодення. Проте конструктивного рішення з боку адміністрації досі не ухвалено, через що профспілка змушена висунути наразі рішучу та принципову вимогу про підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників не менше ніж на 20 % і наполягає на її виконанні, навівши вагомі аргументи та запропонувавши керівництву ПАТ, окрім використання коштів, які вивільняються в результаті зменшення відрахувань Єдиного соціального внеску з 37,61 % до 22 %, задіяти для підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничників інші фінансові ресурси, наприклад, із надходжень від підвищення на 15 % тарифів на перевезення вантажів.  


Важливо також наголосити, що профспілка висловила принципову позицію щодо суттєвого підвищення заробітної плати усім працівникам галузі, а не лише керівному складу ПАТ та його філіалів. Таку справедливу думку рішуче підтримують залізничники!


Про це йшлося, зокрема, і під час чергової робочої зустрічі з приводу підвищення тарифних ставок і посадових окладів залізничникам Голови профспілки Вадима Бубняка з в. о. Голови правління ПАТ «Українська залізниця» Євгеном Кравцовим, що відбулась 27 квітня.

Переговори тривають.
Позиція профспілки щодо гідної та справедливої оплати праці залізничників непохитна!


Відділ інформації Ради профспілки