Заступник Генерального директора Укрзалізниці О.Сліпченко зобов’язав начальників залізниць і керівників підприємств залізничного транспорту:

«1. Посилити контроль щодо забезпечення безумовного дотримання законодавства про працю, забезпечити неухильне дотримання вимог законів України «Про оплату праці», «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», інших нормативно-правових актів, що регламентують ці питання.

2. Для безумовного додержання вимог законодавства вживати необхідних заходів щодо забезпечення виконання у повному обсязі покладених на керівників усіх рівнів трудових обов’язків та використання прав, наданих їм законодавством.

3. Розглядати всі подання правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки та профспілкових органів.

4. При виявленні порушень вимог трудового законодавства вживати заходів щодо їх усунення та притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, винних у порушенні.

5. Проводити серед працівників залізничного транспорту роз’яснювальну роботу щодо недопущення випадків порушень законодавства.

6. При встановленні неузгодженості позицій між керівниками підприємств залізничного транспорту та правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки і профспілкових органів, спірні питання передавати на розгляд Укрзалізниці».