Фахівці Ради профспілки у першій половині дня надають практичну допомогу профкомам і проводять прийом спілчан з питань: організації праці і заробітної плати – у вагонному депо Котовськ, охорони праці – в локомотивному депо, трудового законодавства – на станції, реалізації організаційно-кадрової та молодіжної політики, розвитку соціальних ініціатив профспілки – в дистанції електропостачання, виконання норм Галузевої угоди та колективних договорів – у дистанції колії.


Учасники акції планують ознайомитися з роботою будівельно-монтажного експлуатаційного управління, його підсобно-допоміжною діяльністю, а саме виготовленням енергозберігаючих вікон, добуванням і бутилізацією мінеральної води тощо.


Підсумує заходи зустріч Голови профспілки Вадима Бубняка, його першого заступника Михайла Сінчака і фахівців апарату Ради профспілки з профактивом вузла, яку планується провести із використанням системи відеоконференцій профспілки. До інформаційного заходу, який буде проведено в студії будівельно-монтажного експлуатаційного управління, запрошено долучитися в онлайн-режимі представників дорожніх, територіальних і об’єднаних комітетів, голів первинок та молодіжних рад усіх рівнів.


У заході візьмуть участь голова Одеської дорожньої профорганізації Анатолій Прокопенко та його перший заступник Ігор Соловйов.


Відділ інформації Ради профспілки