Інформація викликала обурення з боку представників  з 25 країн Європи, що були присутніми на засіданні. Тому ухвалено рішення направити відповідного листа солідарності з переліком семи законних вимог і поіменними підписами членів Виконкому ЄФТ на адресу Прем’єр-міністра, Президента України та Голови Верховної Ради відповідні (аналогічні) листи.


Крім цього, Генеральний секретар Міжнародної федерації транспортників (МФТ) Стів Коттон, який брав участь у засіданні Виконкому ЄФТ, від імені 18,5 мільйонів спілчан з 147 країн світу також направив офіційне звернення на підтримку українських спілчан-залізничників, у якому зазначив, що: «…зубожілих українських залізничників вже неможливо більше ігнорувати, а їхні голоси не змусити замовкнути!»


Отже, міжнародна підтримка та гласність з приводу реального стану справ у вітчизняній залізничній галузі в Україні набирає обертів. Міжнародна профспілкова спільнота, що представлена МФТ та ЄФТ, запевнила про цілковиту підтримку профспілки залізничників і транспортних будівельників України.