Як зазначено на засіданні президії Ради профспілки, забезпечено оперативне супроводження веб-сайта дисконтної програми та систематичні публікації в газетах «Вісник профспілки», «Магістраль», дорожніх виданнях.

Активовано в корпорації life:) 417 номерів, що складає 48 % усіх поданих заявок. Для передачі оперативної інформації членам профспілки задіяно sms-сервер.

Рада профспілки продовжує активно розвивати вказані соціальні проекти, а саме: проводяться переговори із мережами АЗС, об’єктів харчування, аптек тощо. Вивчається можливість запровадження кобрендового проекту, метою якого є модернізація технічних характеристик дисконтної картки та значного посилення її ефективності. Разом із ТОВ «Астеліт» впроваджуються нові тарифні плани для членів нашої профспілки – учасників корпорації користувачів мобільних послуг.

Зазначені заходи значно підвищать успішність втілення в життя цих соціальних ініціатив, створять високий рівень попиту на них серед спілчан, а, відповідно, і мотивацію профспілкового членства.

Водночас, не зважаючи на рішення президії Ради профспілки, діяльність у цьому напрямку на місцях проводиться повільно, що ускладнює прогнозування розвитку соціальних проектів та договірну діяльність. Тому головам профорганізацій усіх рівнів рекомендовано систематично проводити широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед членів профспілки щодо позитивів соціальних проектів профспілки та активніше залучати молодіжні ради усіх рівнів до цієї роботи.

Дорпрофсожам запропоновано проводити регіональні семінари-тренінги з розвитку соціальних проектів.

Відділ інформації Ради профспілки