№ ЦЗІ-18/13 від 15.07.2015 р.
ЦРП,  ЦФ, ЦКАДР
Всім Н, НА, НФ, НРП, НОК, Дпроф, Рпрофзалізниць України

Відповідно до Закону України від 28.12.2014 р., № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» деяким категоріям громадян скасовано пільговий проїзд залізничним транспортом на приміських маршрутах, що не дає можливість забезпечити безоплатний проїзд залізничників, які звільнилися на пенсію за вислугою років.
 
У зв’язку з цим дозволяється оформляти приміські квитки форми 4 пенсіонерам-залізничникам та почесним залізничникам, які звільнилися на пенсію за вислугою років на підставі пунктів 3.6.5 та 3.6.6 Галузевої угоди між Державною адміністрацією залізничного транспорту України та профспілками.
 
При оформленні приміського квитка форми 4 пенсіонер має обов’язково пред’являти своє пенсійне посвідчення з відповідним записом (за вислугою років).

Інформуйте причетних.

Голова комісії з реорганізації–в. о. Генерального директора Укрзалізниці О.В. Завгородній
Голова профспілки залізничників і транспортних будівельників України      В.М. Бубняк

До теми
Ситуація, що виникла з приводу пільгового проїзду у приміському сполученні ветеранів галузі, які вийшли на пенсію за вислугою років, знаходилась на контролі Ради профспілки. Наразі проблему вирішено.

Відділ інформації Ради профспілки