Наприкінці травня відбулась запланована зустріч Голови профспілки Вадима Бубняка, його першого заступника Олександра Мушенка і голів дорожніх профорганізацій з в. о. Голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євгеном Кравцовим, членом правління Товариства Желько Марчеком та іншими представниками адміністрації, під час якої було обговорено проблеми, що на часі. 

Йшлося про своєчасне та в повному обсязі забезпечення виробничих (структурних) підрозділів регіональних філій і філій – згідно із фінансовим планом на поточний рік – матеріалами, запчастинами, інструментом та необхідність (за результатами вивчення ситуації з введенням в дію Положення про оплату праці працівників ПАТ «Укрзалізниця» – наказ від  27.04.2018 р., № 285) розгляду питання подальшого підвищення  тарифних ставок і посадових окладів залізничників. 

Порушувалися також питання  щодо організації цьогорічної оздоровчої кампанії, фінансування Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» у межах 100 % асигнувань, передбачених фінпланом на 2018 рік, та ін.

Сторони соціального діалогу домовились про проведення постійних консультацій для обговорення та узгодження конструктивних дій, спрямованих на покращення якості співпраці на користь працівників ПАТ «Укрзалізниця».