У заході взяли участь лідери профспілок: залізничників і транспортних будівельників України – Вадим Бубняк, Вільної профспілки залізничників України – Володимир Козельський і заступник голови Вільної профспілки машиністів України Сергій Левенець, а також заступники Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Михайло Сінчак і Олександр Мушенок, фахівці Ради та представники інших всеукраїнських репрезентативних профспілок, що діють на залізничному транспорті.

Розглянуто низку питань, внесених до порядку денного, зокрема, про  затвердження персонального складу Спільного представницького органу первинних профорганізацій; обрання голови СПО профорганізацій та його заступників, призначення секретаря, а також  керівництва і персонального складу робочої комісії СПО профспілок для ведення переговорів щодо укладання колективного договору.

Так, затверджено персональний склад Спільного представницького органу первинних профорганізацій акціонерного товариства.

Головою СПО та його заступниками обрано, відповідно, Вадима Бубняка та заступників Голови нашої профспілки Михайла Сінчака і Олександра Мушенка, а також голову Вільної профспілки машиністів України Семена Карікова і Вільної профспілки залізничників України Володимира Козельського.  

Секретарем СПО профорганізацій призначено в. о. завідувача відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників Андрія Єрмоленка.

Обговорено ініціативу Спільного представницького органу первинних профорганізацій до правління ПАТ «Укрзалізниця» про створення двосторонньої комісії для ведення переговорів з адміністрацією і укладення колективного договору.

Визначено також керівництво (Голову – Михайла Сінчака і заступника – Олександра Мушенка) і персональній склад робочої комісії СПО профспілок для ведення переговорів щодо укладання колективного договору ПАТ «Укрзалізниця», до якого увійшли 11 осіб – представники первинних профорганізацій всеукраїнських репрезентативних профспілок, що діють на залізничному транспорті.

Засідання відбувалося у режимі відеоконференції за участі голів дорожніх комітетів нашої профспілки і Попаснянської територіальної профорганізації – членів СПО профорганізацій.

Відділ інформації Ради профспілки