Потужності й технічне обладнання заводу дозволяють виконувати значно більші обсяги роботи, ніж зараз.
 
Так, за результатами роботи у минулому році з ремонту було випущено 1400 вантажних вагонів (93,3 % – до 2013-го), побудовано 13 піввагонів (26 % плану та 43,3 % до минулого року), при цьому рентабельність товарної продукції залишається низькою – 3,8 %. Спад виробництва пов’язаний з незначним замовленням і фінансуванням Укрзалізницею у 2014-му, яке продовжується дотепер, через що упродовж двох років завод працює неповний робочий тиждень.
 
Середньооблікова чисельність працівників за 2014 рік становила 1126 осіб, за перший квартал 2015-го – 1080 осіб при розрахунковій чисельності на обсяг запланованої у п. р. роботи – 1094 працівники.
Середньомісячна заробітна плата за минулий рік становила 3351 грн.

Згідно з чинним Положенням про преміювання за результатами господарської діяльності заводу визначено середній розмір премії 40 %, у 2014-му він становив 13 %.

Відповідними наказами по підприємству встановлено надбавки за професійну майстерність та почесні звання, надається одноразова матеріальна допомога працівникам, мобілізованим на військову службу, провадиться оплата часу проходження медогляду за середнім заробітком.

Колективним договором визначено пільги й гарантії, визначені у Галузевій угоді. Розроблено додатки: Правила внутрішнього трудового розпорядку, затверджені конференцією трудового колективу, а також положення, які регулюють питання у сфері організації і оплати праці, матеріального стимулювання і заохочення.

Враховуючи, що фінансовий стан заводу вже декілька років залишається скрутним, додаткових пільг і гарантій небагато, проте всі вони виконуються. Так, за рахунок власних коштів підприємства утримується медпункт, працює їдальня, здійснюється оздоровлення працівників і їхніх дітей.

Президія Ради профспілки запропонувала керівництву Укрзалізниці і Департаменту вагонного господарства забезпечити завантаженість Стрийського вагоноремонтного заводу обсягом роботи та встановити рентабельність на продукцію і послуги на рівні не менше 10–15 %, щоб надати можливість забезпечити соціальний захист працівників.
 
Профкому первинці рекомендовано продовжити роботу, направлену на контроль за виконанням норм трудового законодавства та умов Галузевої угоди.

Відділ інформації Ради профспілки