На конференцію було делеговано понад сорок спілчан від первинних профорганізацій регіональних відділень, які увійшли до нової філії.


У роботі цього профспілкового заходу взяли участь перший заступник Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Михайло Сінчак, начальник філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця» Станіслав Максимець та інші запрошені.


Відкриваючи зібрання, М.Сінчак зазначив, що необхідність створення об’єднаних профорганізацій філій ПАТ викликана реформуванням галузі, особливостями українського законодавства щодо соціального діалогу та наданням філіям відповідних прав. Також він підкреслив, що первинки, які увійшли до складу об’єднаної профорганізації, за бажанням можуть лишатися на обслуговуванні територіальних або дорожніх профорганізацій згідно із затвердженим порядком.


Конференція ухвалила рішення про створення об’єднаної профорганізації філії «Енергозбут» ПАТ «Укрзалізниця». Її головою обрано начальника консультаційного відділу Київського регіонального відділення філії «Енергозбут», голову первинки Лесю Глебову, заступником – провідного інженера філії «Енергозбут» Олену Гулак. До складу об’єднаного профкому делеговано сімох осіб. Відповідно до Статуту профспілки після обрання у філії молодіжної ради її голову буде делеговано до складу профкому за посадою. Також затверджено склад ревізійної комісії.


По завершені заходу проведено конференцію трудового колективу філії «Енрегозбут», на якій розглянуто проект колективного договору. У її роботі взяв участь заступник Голови профспілки Олександр Мушенок.


Керівник філії Станіслав Максимець підкреслив, що прийняття колективного договору є нагальною необхідністю і він має повноваження від ПАТ на його підписання.


До проекту колдоговору внесено найкращі норми з колдоговорів підрозділів, що увійшли до філії, хоча й не виключено, що в деяких підрозділах може відбутися зменшення окремих соціальних пільг та гарантій. Водночас С.Максимець зазначив, що при укладанні колдоговору треба зважати на особливості фінансового забезпечення філії, відсутність фінансового плану, збалансованість доходів і видатків.


Обговорення проекту було гарячим та дискусійним, зрештою делегати ухвалили рішення взяти запропонований документ за основу, опрацювати висловлені пропозиції та зустрітися ще раз для ухвалення остаточної версії.


Відділ інформації Ради профспілки