Відкриваючи зібрання, О.Мушенок зазначив, що гостра необхідність створення об’єднаної профорганізації філії викликана реформуванням галузі, особливостями українського законодавства щодо ведення соціального діалогу та наданням філії відповідних прав. Цю думку підтримав С.Савалюк, зазначивши, що в новоствореній філії вже виникло багато соціальних питань, вирішення яких потребує наявності паритетного профспілкового органу. 

Конференція ухвалила рішення про створення об’єднаної профорганізації філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Українська залізниця». Її головою обрано голову профорганізації Полтавської вагонної дільниці Вадима Куксу, заступником – помічника начальника вагонної дільниці Київ-Пасажирський Любов Білоконь. Вони удвох виконуватимуть нові обов’язки без звільнення від основної роботи.

До складу об’єднаного профкому делеговано 28 осіб, обрано також його президію. Відповідно до Статуту профспілки після обрання у філії молодіжної ради її голову буде делеговано до цих органів за посадою. Також затверджено склад ревізійної комісії ОПК.

Голову новоствореної об’єднаної профорганізації В.Куксу делеговано до складу Ради профспілки та її президії.

Того ж дня відбулося перше засідання об’єднаного профкому філії.

Відділ інформації Ради профспілки