Вони відповіли на запитання учасників щодо подальшої роботи філії  і наголосили на доцільності створення у ній об’єднаної профорганізації. Зокрема, О.Мушенок, відкриваючи засідання,  підкреслив, що вона викликана, в першу чергу, необхідністю ведення паритетного соціального діалогу, а також особливостями реформування залізничного транспорту, виокремленням «вертикальних» філій за виробничою, а не територіальною ознакою. Така ситуація спричинила гостру потребу вирішувати питання соціального захисту працівників і ветеранів галузі на новому рівні.


Погодився з цією думкою і Ю.Мруць, зазначивши, що без наявності паритетного профспілкового органу гальмується вирішення у філії низки важливих соціальних питань.


Конференція ухвалила рішення про створення об’єднаної профорганізації філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд» ПАТ «Укрзалізниця». Її головою обрано голову профорганізації Криворізького територіального управління Олександра Сагайдака, заступником – провідного інженера з організації та нормування праці, голову профорганізації апарату філії Аллу Свистунову. Вони виконуватимуть нові обов’язки без звільнення від основної роботи. Також О.Сагайдака делеговано до складу Ради профспілки.


Конференція підтвердила повноваження  20 осіб, делегованих до складу об’єднаного профкому філії, і залишила квоту для представника Київського територіального управління філії, а також обрала президію об’єднаного профкому. Відповідно до Статуту профспілки після обрання у новоствореній профорганізації молодіжної ради її лідера також буде делеговано до обох цих органів.


Обрано також ревізійну комісію.


На першому засіданні об’єднаного профкому філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель та споруд», яке відбулось того ж дня, обговорено нагальні питання соціального захисту спілчан та організаційної роботи.

 

Відділ інформації Ради профспілки