samodejatelnost.jpg

 

Під час урочистих зборів у Шевченківському теркомі профспілки відбулося нагородження відзнаками Ради профспілки, дорпрофсожу і теркому профпрацівників та активістів.
Профактив вузла привітали артисти міського будинку культури. З нагоди свята для спілчан було організовано поїздку вихідного дня за маршрутом станція ім. Т. Шевченка – станція Золотоноша, під час якої вони відпочили на березі Дніпра, побували в музеях і парках відпочинку в Черкасах та відвідали дітей в оздоровниці «Гайдарівець».
ПРЕС-ЦЕНТР Шевченківського теркому профспілки

Вперше в дитячому оздоровчому закладі «Трембіта» Ужгородського теркому напередодні Дня профспілки проведено заходи, присвячені пам’яті Г.М.Кірпи. Учасники спортивні змагання з чотирьох видів спорту – шашок, настільного тенісу, городків, стрибків зі скакалкою – були нагороджені дипломами, а переможці – почесними грамотами й подарунками.

Також за доброю традицією на вокзалі станції Ужгород та стадіоні «Локомотив» у Чопі пройшов 11-й міжнародний турнір з міні-футболу, шахів, а також, за побажаннями учасників, ще й з нардів. Участь у змаганнях взяли залізничники із Закарпаття, дирекцій Львівської магістралі, інших залізниць та сусідніх Угорщини і Словаччини.
Ярослав АФТАНАС, голова Ужгородської територіальної профорганізації

В самый канун Дня профсоюза на учредительной конференции создана новая первичка – профорганизация станций Знаменской дирекции железнодорожных перевозок Одесской магистрали, которую взял на профобслуживание территориальный комитет.
Она объединила 40 цеховых профорганизаций и 14 профгрупп, численностью более 1,3 тыс. членов профсоюза, и стала одной из самых многочисленных в регионе.

На конференции активистам вручены награды дорожного и территориального комитетов к Дню профсоюза.
Делегаты избрали своим лидером опытного профессионала – члена дорпрофсожа и президиума теркома Е.Борозну, которая на протяжении последних восьми лет возглавляла первичную организацию станции Знаменка.
Сергей ОНИЩЕНКО, заместитель председателя Знаменской территориальной профорганизации