У минулий четвер, 16 червня, в офісі Ради відбулась зустріч за ініціативи новопризначеного члена правління ПАТ «Українська залізниця» Ж.Марчека з Головою профспілки залізничників і транспортних будівельників України В.Бубняком (нагадуємо, що 6 червня відбулась  чергова робоча зустріч лідера профспілки з новим очільником галузі Войцехом Балчуном).

 

Як і під час попередньої зустрічі, знову йшлося про необхідність нагального вирішення адміністрацією ключових проблем соціально-економічного характеру, що накопичились в галузі останнім часом. У зв’язку з цим В.Бубняк звернув увагу на вимоги, висунуті керівництву Публічного акціонерного товариства президією Ради профспілки 13 травня п. р.
Перш за все, головну увагу співрозмовники сконцентрували на питаннях, що потребують першочергового вирішення. Звісно, це суттєве підвищення заробітної плати для всіх залізничників, на чому цілеспрямовано наполягає профспілка. У числі пріоритетних обговорювались також теми щодо виплати винагороди за підсумками роботи за 2015 рік, збільшення добових при відрядженні, оздоровлення працівників та членів їхніх сімей  тощо.

 
На прохання Ж.Марчека лідер профспілки розповів про конкретні проблеми, що тривожать сьогодні трудові колективи на місцях. Зокрема, поділився враженнями від недавніх зустрічей із залізничниками Закарпаття, Львова, Рівного тощо. В.Бубняк в черговий раз наголосив, що лише позитивне вирішення вкрай загостреної проблеми підвищення заробітної плати та інших важливих питань на користь працівників сприятиме зняттю серйозної соціальної напруги в трудових колективах. При цьому він зазначив, що плідне завершення переговорів з адміністрацією з приводу прийняття нового колективного договору також піде на користь – і компанії, і її персоналу. Ж.Марчек «взяв паузу» з метою досконало розібратись у перипетіях переговірного процесу та вивчення, зокрема, проекту колдоговору, наданого профспілковою стороною. Адже саме його Голова профспілки запропонував взяти до уваги, щоб максимально зберегти соціальні гарантії залізничників у новому документі.


Член правління ПАТ «Укрзалізниця» Ж.Марчек подякував В.Бубняку за відверту розмову, розповів про себе та окреслив плани роботи в новоствореній залізничній компанії, висловивши сподівання, що лише конструктивний соціальний діалог дасть позитивний результат для успішної роботи колективу ПАТ «Українська залізниця».


Також на прохання Ж.Марчека перелік найбільш актуальних питань соціального діалогу офіційно направлено на його адресу листом.


Відділ інформації Ради профспілки