У заході взяли участь перший заступник голови профспілки Михайло СІНЧАК, завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Ради профспілки Олександр ГНАТЮК, фахівці банку «Кредит Дніпро», який здійснює випуск нового профквитка і обслуговування його банківських складових, а також представники дорпрофсожу Південно-Західної залізниці, Київського теркому профспілки і голови столичних первинок, з яких розпочалася пілотна реалізація нового соціального проекту.


М.Сінчак розповів колегам, що запровадження членських квитків нового зразка має на меті створення зручної електронної бази спілчан, яка спростить роботу профорганів усіх рівнів. Також він пояснив, за якими принципами обирався банк-партнер, адже переговори з цього приводу протягом тривалого часу велися з різними установами. Але саме банк «Кредит Дніпро» запропонував профспілці та її членам найбільш вигідні умови, які дозволяють не витрачати на розвиток проекту жодної копійки з профспілкового бюджету.


Зустріч пройшла у форматі «запитання-відповідь»: представники профспілки і банку відповіли на запитання, з якими спілчани звертаються до голів профорганізацій при заповненні анкети і видачі карток, а також надали присутнім необхідні консультації.


Окрім суто технічних моментів учасників цікавила також надійність цього банку, причини його зацікавленості у спільному з профспілкою проекті. Голови профкомів запитували, чи не будуть нав’язуватися спілчанам непотрібні кредити та інші послуги, чи надійно захищена конфіденційна інформація спілчан тощо. На всі запитання надано вичерпні відповіді.


Представники банку повідомили, що на профквиток розповсюджуються усі вимоги, які українське законодавство висуває щодо захисту банківської інформації та персональних даних, а надійність банку підтверджується авторитетними рейтинговими агентствами, 20-річним досвідом стабільної та якісної роботи, у тому числі в умовах кризи. Також вони запевнили, що спілчанам не буде надано жодної додаткової послуги без їхнього бажання та усвідомленої згоди.


Відповіді на запитання, які виникають у спілчан найчастіше, головам первинок надано також у роздрукованому вигляді.


Відділ інформації Ради профспілки