Члени Молодіжної ради профспілки зустрілися також з директором з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Євген Козаком, він відповів на запитання присутніх щодо заробітної плати залізничників та інші. Про створення в «Укрзалізниці» Директорату молоді, його функції тощо розповіла заступник директора з управління персоналом та соціальної політики – начальник управління соціальної політики Ольга Безпалько (детальніше про це в № 7 газети «Магістраль» від 23 лютого–1 березня п. р.).


«За результатами роботи засідання підготовлено протокол, – прокоментувала голова Молодіжної ради профспілки, голова профорганізації пасажирського вагонного депо Ковель філії «Пасажирська компанія» Ірина Колесник. – Ми вирішили, зокрема, спрямувати письмове звернення до керівництва «Укрзалізниці» та профспілки із проханням роз’яснити механізм реалізації зміни до чинної Галузевої угоди, а саме пункту 3.6.29 до розділу 3.6 «Пільги та соціальні гарантії».


Обговорили пропозицію про оприлюднення електронної петиції щодо відновлення права виходу на пенсію за вислугу років для деяких категорій працівників залізничного транспорту на сайті електронних петицій Верховної Ради України. Молодь підтримує нову ініціативу та запропонує дієвий механізм організації цієї роботи. Схвально відгукнулися на введення в дію нових технологій забезпечення членів профспілки електронними профспілковими квитками.


Наразі проходить звітно-виборча молодіжна кампанія в профспілці, яка завершиться у жовтні проведенням Форуму. Важливо кожному з нас активно включитися у цей важливий процес та максимально ефективно використати можливість обговорити зі спілчанами актуальні для молоді питання, об’єднати зусилля для їх вирішення. Також запланували до 1 червня п. р.  сформувати проект звіту про діяльність Молодіжної ради протягом останніх 2,5 років».

 

Відділ інформації Ради профспілки