Насамперед Голова профспілки Вадим Бубняк повідомив профактив Київщини про результати тривалих переговорів щодо вимог профспілки до Укрзалізниці та Уряду, підписання відповідного протоколу, а також про зустрічі з керівництвом адміністрації, спрямовані на прискорення впровадження ухвалених рішень. Зокрема, йшлося про виплату у третьому кварталі  п. р. «13-ої зарплати», досягнуту домовленість щодо підвищення тарифних ставок і посадових окладів, умови переходу на повний робочий час, вирішення питання з фінансуванням низки положень Галузевої угоди, витрати на які планувалось скоротити.

Лідер профспілки запевнив, що інформація низки ЗМІ, зокрема електронних, про заплановані масові скорочення в залізничній галузі не відповідає дійсності: «Під час переговорів ми наполягли, аби оптимізація чисельності, на яку змушене йти керівництво Укрзалізниці через значні падіння обсягів перевезень, відбувалася лише із забезпеченням технологічних процесів та дотриманням положень Галузевої угоди», – підкреслив Вадим Бубняк.

Він також відповів на злободенні запитання учасників зустрічі, зокрема, щодо неправомірного позбавлення працівників Південно-Західної – студентів заочної форми навчання пільгового проїзду, гарантованого колективним договором залізниці, проблем з фінансуванням оздоровлення працівників та їхніх дітей тощо. Він повідомив, що обговорював ці питання з в. о. Генерального директора Укрзалізниці Максимом Бланком і тримає їх вирішення на особистому контролі.

Зустрічі лідера профспілки Вадима Бубняка з профспілковим активом триватимуть і надалі.
 
Відділ інформації Ради профспілки