Ідеї реструктуризації зазвичай мають на меті скорочення витрат шляхом впровадження роботи машиністів одноосібно, скорочення робочих місць і передачі певних послуг непрофесійному персоналу. Але безпека завжди повинна бути важливішою!

Структурні зміни в нашій галузі створюють певні проблеми для забезпечення безпеки руху на залізничному транспорті. Однією з таких небезпек є застосування аутсорсингу та інших видів нетипових форм зайнятості, адже такі організації, на відміну від колективів залізничників, не несуть за це жодної відповідальності.

Профспілка не може стояти осторонь і того факту, що зараз Урядом розглядається законопроект з бюджетної децентралізації, яким передбачається передача з державної у комунальну власність наших відомчих закладів охорони здоров’я. Цей крок, на  думку залізничників, негативно вплине на забезпечення безпеки руху і може призвести до хаосу та непередбачених наслідків.

Радою профспілки, дорожніми, територіальними та об’єднаними комітетами профспілки, профкомами первинок буде розроблено, затверджено та забезпечено виконання першочергових заходів щодо участі в міжнародній солідарній кампанії єдиних дій залізничників МФТ.

«Тиждень дій МФТ» підтримано профспілками інших видів транспорту у всьому світі.

Відділ інформації Ради профспілки