Профспілку залізничників і транспортних будівельників України, яка є членом МФТ з січня 1998 року, представила делегація на чолі з Головою Федерації профспілок транспортників України, Головою профспілки Вадимом Ткачовим.

У ході конгресу обговорено пріоритетні проблеми транспортників усього світу і їх галузевих профспілок. Заслухано звіт про роботу у 2010–2013 роках, що тривала під гаслом «Міцні профспілки – стійкий розвиток транспорту», також на  конференціях про свою діяльність відзвітували секції за видами транспорту, жінки-транспортники та молодь. Особливу увагу під час обговорення в секціях звернуто на розробку нової стратегії безпеки на залізничному транспорті.

Намічено плани роботи на наступні чотири роки, що проходитимуть під гаслом «Від глобальної кризи – до глобальної солідарності». Обрано Генерального секретаря МФТ, яким став Стів Коттон, та керівні органи Федерації.

Вперше захід було проведено повністю у цифровому форматі, тобто без паперового документообігу. Усі матеріали й теми дискусій викладено в он-лайн режимі.

Робота конгресу завершилася першим засіданням новообраного Виконавчого комітету.

Сергій ІВАНСЬКИЙ, завідувач відділу міжнародних відносин Ради профспілки