Реалізація проекту спрямована на посилення мотивації профспілкового членства, адже в результаті запровадження бонусної програми члени профспілки отримають системні знижки в різноманітних закладах, що реалізують товари та послуги населенню.

У профспілки залізничників і транспортних будівельників України вже є достатній досвід розробки і впровадження соціальних програм для спілчан. Успішним прикладом є запровадження страхування від нещасних випадків на виробництві: завдяки цій ініціативі члени профспілки або їх родичі отримують у разі настання виробничої травми додаткову матеріальну допомогу. Перед тим, як запровадити новий проект, керівництвом і фахівцями Ради профспілки вивчено досвід запровадження бонусних систем в країнах СНД і Балтії, Німеччині та Україні. І хоча досвід нашої країни в реалізації бонусних програм звужено до студентської аудиторії, проте європейські країни вже тривалий час кооперують такі програми для усього населення.

Наразі створено робочу групи з питань запровадження та розвитку бонусної програми, створюються регіональні групи, провадиться робота з напрацювання переліку місцевих організацій (торгівлі, послуг тощо), які могли б стати потенційними партнерами програми.

Відділ інформації Ради профспілки