Як відомо, президія Ради профспілки на засіданні 10 грудня п. р. ухвалила рішення про запровадження цього проекту разом із партнерами.  Його реалізація спрямована на посилення мотивації профспілкового членства, адже в результаті запровадження бонусної програми члени профспілки отримають системні знижки та накопичують бонуси в різноманітних закладах, що реалізують товари та послуги населенню.

Перед тим, як запровадити новий проект, керівництвом і фахівцями Ради профспілки досконало вивчено досвід запровадження бонусних систем в країнах СНД і Балтії, Німеччині та Україні. І хоча наш вітчизняний досвід у цій сфері звужено до студентської аудиторії, проте європейські країни вже тривалий час кооперують такі програми для усього населення.

  До речі, у профспілки залізничників і транспортних будівельників України вже є достатній досвід розробки і впровадження соціальних програм для спілчан. Так, успішним прикладом є запровадження страхування від нещасних випадків на виробництві: завдяки цій ініціативі члени профспілки або їх родичі отримують у разі настання виробничої травми суттєву додаткову матеріальну допомогу.

Відділ інформації Ради профспілки
залізничників і транспортних будівельників України