Відкриваючи засідання секції працівників господарства автоматики, телемеханіки та зв’язку, що відбулося 1 липня п. р., заступник Голови профспілки В.Лесько розповів про діяльність профорганів усіх рівнів, акцентувавши увагу на вирішенні актуальних проблем. Голови дорожніх профсекцій відзвітували про свою роботу, після чого обговорено стан реалізації попередніх рішень та за участі головного інженера Главку автоматики, телемеханіки та зв’язку В.Осьмака і головного фахівця відділу Главку В.Васильєва розглянуто найболючіші питання.

Йшлося, зокрема, про такі проблеми, як низький рівень заробітної плати, скорочений робочий тиждень, висока інтенсивність праці, старіння кадрового потенціалу, відволікання працівників на роботи, не пов’язані з їхніми основними виробничими обов’язками тощо. Привернуто також увагу і до забезпечення працівників дистанцій сигналізації і зв’язку сучасними вимірювальними приладами для виявлення збоїв у роботі обладнання.

Жваве обговорення викликав проект збірника «Типових норм часу на технічне обслуговування пристроїв СЦБ». Члени профсекції, вказавши на низку недоліків проекту, запропонували Раді профспілки не погоджувати цей документ, а відповідальним особам Укрзалізниці – переробити його, враховуючи значне зношування технічних засобів, сучасні вимоги з охорони праці та висловлені зауваження.

Інф. «ВІСНИКА»