Знову найкращі результати показали наші волейболісти: команда, що складалася з працівників Південної залізниці, у напруженій боротьбі обійшла усіх суперників і посіла «золоту» сходинку спортивного п’єдесталу.


З Південної залізниці була і команда з футзалу, яка посіла третє місце. Хлопці відігралися за не дуже впевнений минулорічний виступ колег…


У черговий раз підтвердили свою майстерність неодноразові переможці попередніх спартакіад – пожежник Запорізького загону воєнізованої охорони Придніпровської залізниці В.Чайка, який виборов «золото» з армрестлінгу, й інструктор дорожнього фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Південно-Західної залізниці О.Чиченьова – «золота» медалістка в індивідуальних змаганнях з настільного тенісу. Вона зробила внесок і в перемогу нашої збірної у змішаних парних змаганнях: разом із партнером – ревізором з безпеки руху Краснолиманської дирекції А.Дерев’янком вибороли «золото». Сам спортсмен посів почесне друге місце в особистих змаганнях з настільного тенісу.


У скарбничку нашої збірної вніс золоту медаль з гирьового спорту монтер Київської дистанції колії Південно-Західної залізниці О.Чумаков, срібні – машиніст локомотивного депо Київ-Пасажирський Південно-Західної залізниці В.Андріяш і оператор дефектоскопного візка Красноармійської дистанції колії Донецької залізниці В.Білицький.


Наша збірна традиційно демонструє високі результати на міжгалузевій Спартакіаді, відзначаються залізничники і в інших змаганнях. Адже профспілка багато уваги приділяє фізкультурно-спортивній роботі: майже в усіх профорганізаціях діють відповідні комісії, на різних рівнях проводяться змагання, надається допомога з придбання форми, інвентарю, облаштування спортивних майданчиків на підприємствах, організації виступів спортсменів тощо.


Рада профспілки висловлює подяку керівництву Укрзалізниці, залізниць, дорпрофсожам, дорожнім фізкультурно-спортивним клубам «Локомотив» за створення сприятливих умов для тренувань спортсменів та допомогу з екіпіруванням, спорядженням і відрядженнями учасникам змагань.


Олександр МУШЕНОК, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки

 chempiony.jpg

 

 flag.jpg

Фото автора