Заступник Голови профспілки залізничників і транспортних будівельників України Василь Лесько поінформував колег про актуальні питання роботи Ради профспілки, зокрема, врегулюванні колективного трудового спору з Кабінетом Міністрів України, роботу спільної робочої комісії для опрацювання вимог профспілки. У його виступі йшлося також про забезпечення норм трудового законодавства в процесі структурних перетворень, фінансово-економічну ситуацію у галузі тощо.

Фахівці Ради профспілки ознайомили колег з іншою актуальною профспілковою інформацією.

Так, головний технічний інспектор праці Ради профспілки Володимир Дорошенко, розповідаючи, як саме має здійснюватися контроль профкомів за дотриманням законодавства з питань охорони праці, зосередився на головних помилках, які виявляють перевірки, та їх виправленні.

Концепцію розвитку соціальних проектів профспілки роз’яснив учасникам засідання завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки Олександр Гнатюк.

Окремі питання, що стосуються роботи господарств, члени профсекцій працівників господарств перевезень і комерційної роботи, монтажних робіт та цивільних споруд аналізували із представниками відповідних головних управлінь Укрзалізниці за участі фахівців Ради профспілки.

Головне питання, яке розглядалося секцією працівників навчальних закладів, – доля галузевих освітніх установ. Їх працівники солідарні з учорашніми і сьогоднішніми студентами залізничних вишів, які, нагадаємо, на ІV Форумі молоді профспілки 24 жовтня 2013 року звернулися до Кабінету Міністрів України з проханням зберегти в галузі базові навчальні заклади.

Відділ інформації Ради профспілки