18 січня відбулась чергова робоча зустріч Голови профспілки залізничників і транспортних будівельниківУкраїни Вадима Бубняка з очільником «Укрзалізниці» Войцехом Балчуном. 

Йшлося, перш за все, про неприпустимість зменшення чисельності працівників, про що наголошено у листі Ради профспілки , спрямованого на адресу керівництва ПАТ «Українська залізниця» 16 січня поточного року. 

Голова профспілки запропонував переглянути доведені планові показники середньооблікової чисельності працівників регіональних філій, філій та структурних підрозділів.

В.Бубняк підкреслив, що це дозволить уникнути негативних явищ, зокрема, застерегти керівників підприємств від порушення норм трудового законодавства, оскільки відсутні підстави для надання  залізничникам відпусток без збереження заробітної плати, встановлення режимів неповного робочого часу та скорочення чисельності працівників, що, у свою чергу, знизить соціальну напругу в трудових колективах.   

Розглядалися також питання, пов’язані з виконанням Меморандуму між ПАТ «Укрзалізниця» і профспілкою від 27 грудня минулого року, та інші.