У нараді взяли участь представники: Львівської та Південно-Західної магістралей – на рівні заступників начальників  залізниць, начальників служб локомотивного господарства та перевезень, з боку  Укрзалізниці – на рівні відповідних головних управлінь.

Від профспілки залізничників і транспортних будівельників України в нараді взяли участь правовий інспектор праці Ради профспілки Микола Бєльченко, заступник голови Жмеринської територіальної профорганізації Сергій Шинкар, правовий інспектор праці на Південно-Західній залізниці Василь Горін, голови первинних профорганізацій: Жмеринського локомотивного депо – Леонід Поліводський та локомотивного депо Львів-Захід – Петро Ручка, а також завідувач відділу соціального захисту, праці і заробітної плати дорпрофсожу Львівської залізниці Денис Булгаков.

Під час наради розглянуто актуальні питання.

Це стосується, зокрема, організації роботи локомотивних бригад, які працюють на подовжених плечах обслуговування.

Йшлося про створення належних виробничо-побутових умов,  у тому числі забезпечення працівників цілодобовим гарячим  харчуванням за помірними цінами в бригадних будинках відпочинку.

Представники нашої профспілки порушили також питання щодо обладнання кондиціонерами та холодильними установками локомотивів застарілої конструкції, які задіяні на цих маршрутах.

Обговорювалося також питання забезпечення необхідним обсягом робіт  суміжних локомотивних депо, локомотивні бригади яких не задіяні на цих маршрутах.

Розглянуто і питання оптимізації маршрутів руху з метою зменшення фінансових витрат  на повернення бригад резервом, внаслідок перевідпочинку в пунктах обороту та слідування членів локомотивних бригад пасажирами.

За підсумками наради було надано відповідні доручення та прийнято протокольне рішення, хід реалізації якого планується розглянути за результатами роботи у першому півріччі 2012 року.

Відділ інформації Ради профспілки