Президія Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України на засіданні 21 травня п. р. підтримала рішення Спільного представницького органу всеукраїнських профспілок, взявши участь у пікетуванні Кабінету Міністрів України 3 червня п. р. на підтримку вимог колективного трудового спору профспілок з Урядом і роботодавцями.

Головні причини колективного трудового конфлікту між профспілками та Урядом, а також зі Спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні – грубе порушення Кабміном та роботодавцями законодавчо визначених трудових прав і соціальних гарантій працівників, довготривале ухилення і нехтування пропозиціями профспілок щодо реалізації на практиці європейських процедур ведення соціального діалогу щодо визначення проблем у сфері праці та пошуку шляхів їх вирішення.

Всеукраїнські профспілки максимально використовують усі передбачені законом засоби для досягнення реалізації своїх вимог і проводять протестні акції протягом двох тижнів у дні засідання Уряду – 27 травня, 3 і 10 червня.

Відділ інформації Ради профспілки

Vymogy.jpg