Святковий захід проведено у приміщенні Ради профспілки за участі Голови профспілки Вадима Бубняка та його першого заступника Олександра Мушенка.


Було запрошено ветеранів профспілкового руху, однак, на жаль, не всі мали можливість приїхати…


У зустрічі взяли участь члени організаційного комітету з підготовки Установчого (першого) з’їзду профспілки та члени комісії з підготовки Статуту профспілки (23 січня 1992 р.): Володимир Степанович Карпенко – завідувач оргвідділу дорпрофсожу Південно-Західної залізниці, Василь Григорович Мельничук – головний технічний інспектор праці ЦК профспілки на Південно-Західній залізниці, Михайло Григорович Сінчак – заступник голови райпрофсожу Одеського відділку Одеської залізниці, Юрій Миколайович Слоболінський – голова профкому тресту «Дніпротранс», Станіслав Петрович Твердохліб – завідуючий оргвідділом дорпрофсожу Південної залізниці, Вадим Мар’янович Ткачов – голова райпрофсожу Одеського відділку Одеської залізниці, Володимир Родіонович Шамрай – голова об’єднаного профкому «Харківметробуд» (посади на той час), а також Василь Сидорович Лесько – завідувач відділу у 1993–1995 роках і заступник Голови профспілки у 1995–2014 роках.

    
У зібранні взяли також участь голови дорожніх профорганізацій: Лиманської – Леонід Павлович Бессарабов, Одеської – Анатолій Григорович Прокопенко,  Південно-Західної залізниці – Орест Михайлович Логошняк.


Святкова зустріч пройшла урочисто, тепло та щиро.  На її початку пролунав Гімн профспілки, слова і музику якого було затверджено 23 березня 2005 року.


Присутні вшанували пам’ять колег, які пішли з життя, хвилиною мовчання…


Всі із зацікавленістю передивились три фільми з новітньої історії профспілки, що охопили період 2001–2016 років і готувалися до V, VI і VII з’їздів, та четвертий – «Профсоюз возродил спартакиады», створений у 2006 році. Ветеранам було також презентовано книгу «25 років у незалежній Україні», виданої до ювілею профспілки.


Лідер профспілки В.Бубняк розповів поважним гостям про роботу профорганів усіх рівнів  у непростих умовах сьогодення, Голова профспілки у 2001–2015 роках Вадим Ткачов – про найважливіші риси трьох головних етапів: становлення, розвитку профспілки та її діяльності у переломний історичний період сучасної  України. Цікавими спогадами поділились Михайло Сінчак, Володимир Карпенко, Василь Мельничук, Юрій Слоболінський, Володимир Шамрай та інші колеги.


Учасники урочистого зібрання з нагоди 25-річчя зі створення профспілки залізничників і транспортних будівельників України ухвалили Звернення до спілчан , головний меседж якого – галузева профспілка завжди стоятиме на захисті трудових прав та інтересів спілчан!


Вадим Бубняк вручив головну нагороду – Почесний знак «За заслуги перед профспілкою» – Василю Григоровичу Мельничуку, Юрію Миколайовичу Слоболінському та Володимиру Родіоновичу Шамраю та усім шановним ветеранам – пам’ятні сувеніри з профспілковою символікою, квіти та повідомив, що всіх їх з нагоди великої ювілейної події заохочено матеріально. Він також щиро побажав колегам міцного здоров’я та всього найкращого в житті.


Гості щиро ділились один з одним спогадами також і під час святкового обіду, на який їх було гостинно запрошено  після завершення офіційної частини заходу.


Відділ інформації Ради профспілки

Фото тут