Як повідомлялось у новинах сайту 19 травня, постановою Правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 15.04.2010 р., № 8 було вирішено питання щодо тривалості дитячих оздоровчих змін у 2010 році менш ніж 21 календарний день. Проте станом на 26.05.2010 р. цю постанову Фонду ще не зареєстровано Міністерством юстиції України та, відповідно, вона не набрала юридичної сили. Через невизначеність щодо того, на яку тривалість змін орієнтуватись, деякі профспілкові органи та дитячі табори не можуть розпочати оздоровчу кампанію, виникають певні проблеми на місцях.
За інформацією, отриманою Радою профспілки від Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, питання про реєстрацію вищезазначеної постанови має остаточно вирішитись найближчим часом, про що буде повідомлено додатково.
Зокрема, Міністерством юстиції України вже зареєстровано ряд постанов, що стосуються дитячого відпочинку у 2010 році, прийнятих на тому ж засіданні Правління Фонду 15 квітня п. р.