У VI Форумі молоді взяли участь Голова профспілки В.Бубняк, представники АТ «Укрзалізниця» – директор з управління персоналом та соціальної політики Є.Козак та його заступник – начальник управління О.Безпалько, а також фахівці профорганізацій.


Лідер профспілки В.Бубняк під час виступу розповів про свою зустріч та голів дорожніх профорганізацій з Головою правління Товариства Є.Кравцовим 7 жовтня п. р., на якій, зокрема, обговорено необхідність підвищення заробітної плати працівникам, а також виплати винагороди за результатами роботи за 2018 рік. Проте жодної відповіді на прямі запитання представників профспілки не було отримано. Зрозуміло, що так далі тривати не може, необхідно переходити до кардинальних дій.


Він подякував за підтримку молоді під час голосування за петицію про повернення права дострокового виходу на пенсію деяким категоріям залізничників, яка на початку літа набрала 25 тис. голосів. А також повідомив, що наразі підготовлено новий законопроєкт, в якому передбачено набуття такого права за рахунок коштів роботодавця, а не як раніше – з державного бюджету. У разі його ухвалення роботодавець повинен буде перераховувати внески за своїх працівників у недержавний пенсійний фонд.


Голова Молодіжної ради І.Колесник відзвітувала про проведену роботу за останніх три роки, зазначивши, що загалом роботу з молоддю за цей період можна вважати задовільною. Переважно на усіх підприємствах створені та функціонують молодіжні ради. Регулярно проводилось навчання молодих працівників, спортивні змагання, створювались інформаційні стенди. За активну роботу молодих спілчан регулярно заохочували преміями та молодіжними відзнаками.


Одним із головних досягнень, зазначає молодіжний лідер, є внесення змін до Статуту профспілки, а саме до пункту 6.1.2, де збільшено молодіжний вік з 28 до 35 років. Ця зміна була зумовлена відтоком молодих кадрів на залізничному транспорті, які покидають галузь через низький рівень заробітної плати. Також не менш важливою зміною став пункт 6.1.3 щодо строку повноважень виборних профспілкових органів – для голів молодіжних рад термін збільшено із 3 до 5 років. Беззаперечну підтримку і схвалення серед молоді отримало внесення змін до пункту 7.11 щодо виборів голови профспілки, голів первинних, об’єднаних, територіальних, дорожніх профорганізацій, які проводитимуться в таємний спосіб, якщо у списку для голосування будуть дві та більше кандидатури.


Протягом звітного періоду для молодіжних лідерів проводились семінари, тренінги із профілактики ВІЛ/СНІДу. Отримавши сертифікати тренерів, вони організовують на місцях різноманітні заходи, роздають контрацептиви, проводять тестування на ВІЛ-статус тощо.


Молодіжна рада також бере активну участь у всіх соціальних ініціативах профспілки, підтримує та допомагає їх впровадженню на місцях.


Молоді спілчани – учасники форуму зачитали Голові профспілки В.Бубняку свої пропозиції до Ради профспілки, в яких зазначено про необхідність:


1) проведення для молодих працівників навчань з охорони праці, трудового законодавства, технічних аспектів праці, питань заробітної плати, інформаційної діяльності, створення комісії для захисту прав молоді «Укрзалізниці»;


2) підписання договору з компанією «MULTIPLEX» на правах партнера програми лояльності профспілки для надання знижок утримувачам дисконтних карток;


3) підтримки рішення Молодіжної ради, ухваленого на VI Форумі, щодо публічного звернення до Президента України в соціальних мережах Facebook та Instagram з посиланням на соціальні сторінки Гаранта Конституції та Офісу Президента з хештегом #ЗепочуймолодьУЗ, а також розміщення відеоролика-звернення до Президента України на YouTube-каналі профспілки та розповсюдження у мережі;


4) вжиття рішучих дій щодо ситуації, яка склалася на залізничному транспорті, а саме невиконання Галузевої угоди, колективних договорів щодо підвищення місячних посадових окладів та виплати «13-ї» заробітної плати.
Одноголосно ухвалено постанову, в якій визнано роботу Молодіжної ради відмінною, а також прийнято п’ять важливих звернень до Президента України, Кабінету Міністрів України, «Укрзалізниці», Ради профспілки та спільне звернення до Ради профспілки та АТ «Укрзалізниця» щодо впровадження в дію спільної постанови «Про затвердження програми мотивації співпраці сторін у формуванні та реалізації молодіжної політики АТ «Укрзалізниця».


VI Форум молоді профспілки пройшов у дружній та енергійній атмосфері, де за більшістю голосів було обрано головою Молодіжної ради – Ірину Колесник, а також трьох її заступників: Івана Петращука, інженера першої категорії експлуатаційного вагонного депо Ужгород, заступника голови молодіжної ради дорожньої профорганізації регіональної філії «Львівська залізниця», Єгора Бабака, поїзного диспетчера Запорізької дирекції залізничних перевезень, голову молодіжної ради Запорізької територіальної профорганізації, Катерину Ізмайлову, провідного інженера сектору соціальної роботи та оздоровчих закладів філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».


Напередодні молоді профактивісти в навчально-методичному центрі Федерації профорганізацій Чернігівської області пройшли декілька тренінгів. На першому, модератором якого був один із викладачів Центру В.Копиш, хлопці та дівчата навчилися розрізняти поняття іміджу, бренду та репутації для профорганізацій, а також ознайомилися як створюються та культивуються корпоративні міфи тощо.


Наступного дня, завідувач відділу організаційної і кадрової роботи Ради профспілки О.Гнатюк, роз’яснив окремі організаційні аспекти проведення молодіжного заходу відповідно до Статуту профспілки.


Крім того, цього ж дня молоді профлідери отримали можливість зустрітися з представником VISA, який розповів історію створення компанії, відповів на актуальні питання, пов’язані з особливістю користування картками, та запропонував порадитись і обрати кращий із трьох варіантів переваг, запропонованих для наших спілчан – утримувачів електронних профспілкових квитків, компанією VISA на умовах співпраці.

Ірина
КОЛЕСНИК,

голова Молодіжної ради, голова первинки
пасажирського вагонного депо Ковель:

– На жаль, тенденція молодіжного руху на залізниці поки що невтішна. Кількість молодих працівників із року в рік стає дедалі меншою, а все тому що молодь не хоче йти працювати за таку зарплатню. Звільняється, їде на заробітки. Це зрозуміло, адже немає підтримки, заохочення, стимулювання з боку АТ «Укрзалізниця».


У грудні 2018 року підписано спільну постанову про внесення змін і доповнень до Галузевої угоди, якою визначено головам директорату молоді, їх заступникам, секретарю директорату молоді Товариства, лідерам директорату структурних підрозділів, регіональних філій, філій, головам молодіжних рад профспілки з метою їх мотивації встановити надбавку в розмірі до 20 % посадового (місячного) окладу, місячної тарифної ставки. Зауваження щодо цих змін і того, як впровадити доплату головам молодіжних рад по профспілковій лінії були надіслані листом Є.Кравцову. У відповіді зазначено, що ці доплати мають нараховуватися за конкретну роботу і при збігу векторів праці. Що б це не означало. На сьогодні підготовлено та направлено в «Укрзалізницю» відповідний проєкт Спільної програми щодо цього питання, проте переговорів поки що не було. Тому це питання залишається відкритим і воно має стати для Молодіжної ради з-поміж іншого на наступний рік пріоритетним.

Людмила ГОЛУБОВСЬКА,
провідний фахівець відділу інформації Ради профспілки