На порядок денний було внесено питання, запропоновані стороною СПО профорганізацій. Зокрема, щодо визначення сторін і рівнів соціального діалогу, порядку ухвалення рішень і головування на спільних засіданнях сторін, персонального складу представників сторін. Обговорено інші робочі моменти, зокрема матеріально-технічне забезпечення засідань робочих груп і комісій, порядок забезпечення роботи їх членів.

 

Вирішено створити чотири робочі групи за напрямками діяльності, їх склад сторони зобов’язалися сформувати у тижневий термін. Визначено періодичність засідань груп, а перші заплановано на 23 грудня.

 

Важливим питанням є визначення меж компетенції філій і структурних підрозділів ПАТ «Українська залізниця» для укладання в них колективних договорів. Сторона ПАТ виявилася не готовою до ухвалення остаточного рішення з цього приводу, але член правління товариства О.Маріна запевнила, що колдоговори будуть укладатися і в філіях, і в структурних підрозділах.

 

Також представники ПАТ «Українська залізниця» презентували власний проект колдоговору Товариства. Сьогодні, 16 грудня, його направлено в усі профорганізації для обговорення і надання пропозицій та зауважень, які треба надіслати до Ради профспілки та керівництва Товариства в тижневий термін.

 

Нагадаємо, що СПО профспілок розробило свій проект колективного договору ПАТ «Українська залізниця», у якому враховано соціальні гарантії чинної Галузевої угоди, кращі положення колективних договорів залізниць і структурних підрозділів.

 

Відділ інформації Ради профспілки