Зокрема, після активної та творчої роботи у  групах спікери запропонували презентації за темами: «Мотивація профчленства серед молоді», «Навчання», «Комунікаційний розвиток», «Інформаційна діяльність». Модератором виступив завідувач відділу організаційної та кадрової роботи Ради профспілки Олександр Гнатюк.


Великий інформаційний блок був присвячений роботі Професійного недержавного пенсійного фонду «Магістраль» та участі у ньому спілчан. Перед молодіжною  аудиторією виступив інвестиційний консультант Олександр Ткач, автор трьох книг про недержавні пенсійні фонди та численних публікацій і патенту з питань діяльності НПФ. До речі, слухачі мали чудову можливість отримати від автора книги з автографом.


На численні запитання молодих активістів щодо участі у Фонді детально відповіли також  радник Голови профспілки Михайло Сінчак і секретар ПНПФ «Магістраль», правовий інспектор Ради профспілки Марина Абрамова.

Фото тут

ДО ТЕМИ


28 лютого члени молодіжної ради профспілки взяли участь у практичному семінарі за результатами тренінгу «Скорочення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, задля захисту працюючих жінок і чоловіків  від неприйнятних форм праці в Україні».
Захід проводився у рамках спільного проекту Міжнародної організації праці (МОП) та профспілки залізничників і транспортних будівельників України.


Відділ інформації Ради профспілки