Президія Ради профспілки підтвердила повноваження голови новоствореної Краснолиманської дорожньої профорганізації Леоніда Бессарабова, якого було делеговано до цього органу установчою конференцією.


У порядок денний засідання було внесено актуальні питання профспілкової діяльності, зокрема, пов’язані зі змінами у структурі профспілки.


В інформації першого заступника Голови профспілки Михайла Сінчака йшлося про необхідність створення об’єднаних первинних профорганізацій у філіях ПАТ «Укрзалізниця»: «Центр охорони здоров’я», «Енергозбут», «Центр транспортного сервісу «Ліски», «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин», а також первинки – у філії «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут залізничного транспорту».


Розгляд цього питання виявився дискусійним і відбувся за участі делегованих на засідання президії Ради представників дорожньої профорганізації Південно-Західної магістралі, тож у дебатах взяли участь заступник голови Київської територіальної профорганізації Дмитро Бицький та голови первинок: Дарницької дистанції колії – Людмила Геращенко та Центру механізації колійних робіт – Микола Шевчук.


Взявши до уваги зауваження та думки всіх учасників дискусії, президія Ради профспілки вирішила відкласти проекти п’яти постанов на  доопрацювання, причому схвалено пропозицію щодо проведення з цього приводу  додаткових відповідних організаційних заходів з метою узгодження позицій: “Провести у березні 2016 року додатково консультації, “круглі столи”, наради за участі голів профорганізацій структурних підрозділів, що увійшли до складу філій”,  – зазначено у постанові.


Також всебічно обговорено проект постанови щодо змін і доповнень до Статуту профспілки. Вирішено розглянути це питання на засіданні Ради профспілки у березні 2016 року.


Підбито підсумки роботи правової і технічної інспекцій праці Ради профспілки у 2015 році, обговорено інші теми: щодо статистичного звіту профспілки за минулий рік, профспілкового обслуговування новостворених первинок, участі профспілки в Глобальній кампанії Міжнародної федерації транспортників за гідну працю та гідне життя для жінок у 2016 році тощо, та затверджено відповідні постанови.


Затверджено Положення про надання матеріальної допомоги постраждалим членам профспілки від нещасних випадків на виробництві та випадків природної (раптової) смерті.


Ухвалено також зміни до положень про правову та технічну інспекції праці Ради профспілки у зв’язку з необхідністю приведення назв і найменувань у відповідність до змін у структурі профспілки, що пов’язано зі створенням ПАТ «Українська залізниця». Відтепер іменування таке:  правовий  (головний правовий) інспектори праці Ради профспілки у відповідній дорожній профорганізації та технічний  (головний технічний) інспектори праці Ради профспілки у відповідній дорожній профорганізації.


Відділ інформації Ради профспілки