У заході взяли участь виконувач обов’язків заступника Генерального директора Укрзалізниці Олексій Сліпченко, начальник департаменту організації, оплати та мотивації праці Укрзалізниці Надія Соколовська, заступник начальника правового департаменту Укрзалізниці Надія Москвіна, начальник управління охорони праці та промислової безпеки Укрзалізниці Валерій Сусленко, начальник відділу соціального діалогу управління соціального розвитку Укрзалізниці Валерій Костенко, а також правові інспектори праці Ради профспілки на залізницях.

Із доповіддю про здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю та заходи щодо його поліпшення виступив Голова профспілки Вадим Ткачов. Члени Ради профспілки, які взяли участь в обговоренні, акцентували увагу, зокрема, на проблемах штучного зменшення фонду оплати праці, грубих порушеннях трудових прав залізничників тощо.

Розглянуто гостру проблему передачі галузевих медичних закладів залізничного транспорту у комунальну власність. Учасники засідання звернулися до Президента України, Кабінету Міністрів та Верховної Ради VIIІ скликання з проханням не приймати жодних рішень щодо передачі відомчих закладів охорони здоров’я залізничного транспорту України у комунальну власність.

Також члени Ради профспілки в окремих Зверненнях закликали Президента вплинути на ситуацію щодо безпідставного звинувачення багатотисячного колективу залізничників у корупції, а Прем’єр-міністра – вирішити питання подальшої діяльності ДП «Донецька залізниця».

На засіданні затверджено заходи з реалізації Програми підтримки молоді профспілки у 2015 році і внесено зміни до складу Ради профспілки, її президії, професійних секцій і комісій.

Відділ інформації Ради профспілки