Відкриваючи установчу конференцію Краснолиманської дорожньої профорганізації, Голова профспілки Вадим Бубняк відзначив, що Радою профспілки залізничників і транспортних будівельників України було прийнято рішення створити Краснолиманську дорожню профорганізацію для покращання обслуговування територіальних і первинних профорганізацій, повернення їх до виконання своїх функцій, активізації захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів спілчан.


У заході взяли участь 100 із 111 делегатів, обраних у профорганізаціях. Конференція пройшла організовано, за високої активності учасників.


Головою створеної Краснолиманської дорожньої профорганізації обрано Леоніда Бессарабова, який до цього очолював Краснолиманську територіальну організацію; заступником – Олександра Гнєздилова, який був заступником голови теркому. Відповідно до Статуту профспілки за посадою вони увійшли до складу дорожнього комітету профспілки та його президії.


Обрано також 11 членів президії дорпрофсожу, ревізійну комісію у складі 5 осіб на чолі з головним бухгалтером Ясинуватського теркому профспілки Оленою Свищовою і заступником – головним бухгалтером Краснолиманського центру професійного розвитку персоналу Катериною Качан.


До складу Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України делеговано чотирьох представників Краснолиманської дорожньої профорганізації.


Голову Краснолиманської дорожньої профорганізації Леоніда Бессарабова делеговано до складу президії Ради профспілки.

 

 

 

Цього ж дня проведено установчу конференцію зі створення первинної профорганізації регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з метою отримання права на ведення переговорів і укладення колективного договору. У заході взяли участь 43 делегати із 50 обраних.


Щоб уникнути дублювання і паралелізму в роботі, головою первинної профорганізації та його заступником обрано голову Краснолиманської дорожньої профорганізації Леоніда Бессарабова і його заступника Олександра Гнєздилова.


Сформовано профком та обрано ревізійну комісію.


Відділ інформації Ради профспілки