Директор з управління персоналом та соціальної політики АТ «Укрзалізниця» Є.Козак,  перший заступник Голови профспілки О.Мушенок, директор регіональної філії «Південна залізниця» М.Уманець, голова дорожньої профорганізації Південної залізниці В.Залозних привітали переможців та учасників Спартакіади та побажали їм подальших успіхів.

 

Отож, найкращі результати у фінальних змаганнях з волейболу та футзалу показали команди  Південної залізниці.

 

Кращими у різних вагових категоріях гирьовиками, які зайняли перші місця, стали електромеханік Помічнянської дистанції сигналізації та зв’язку регіональної філії «Одеська залізниця» С.Ткаченко (до 80 кг), шляховий майстер Лозівської дистанції колії регіональної філії «Південна залізниця» А.Днищенко (до 90 кг), оператор дефектоскопного візка Покровської дистанції колії регіональної філії «Донецька залізниця» В.Білицький (понад 90 кг).

 

Найсильнішими в армрестлінгу виявилися: головний механік локомотивного депо Основа регіональної філії «Південна залізниця» Є.Беженар (до 80 кг), старший стрілець Дніпровського загону воєнізованої охорони регіональної філії «Придніпровська залізниця» В.Чайка (до 90 кг), бригадир (звільнений) з поточного утримання і ремонту колій та штучних споруд Миколаївської дистанції колії регіональної філії «Одеська залізниця» Є.Лисаков (понад 90 кг).

 

Гравці «малої» ракетки цього року знову підтвердили свою майстерність і впевнено вибороли «золото»:  серед жінок – інструктор-методист ФСК «Локомотив» регіональної філії «Одеська залізниця» В.Андрющенко, серед чоловіків – майстер електровозного депо Харків-Головне регіональної філії «Південна залізниця» А.Ковріков. У змішаних парах перемогу з настільного тенісу здобули В.Андрющенко та майстер локомотивного депо Миколаїв регіональної філії «Одеська залізниця» Р.Андрющенко, які разом як в спорті, так і в житті.

 

Цьогоріч у грі в шахи найбільшу кількість очок отримала провідник пасажирського вагона Харківської вагонної дільниці філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» О.Чорногорова. Серед чоловіків найкращим шахістом виявився старший електромеханік Шепетівської дистанції сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця» В.Янюк.

 

У грі в шашки перше місце зайняли електромеханік Сарненської дистанції сигналізації і зв’язку  регіональної філії «Львівська залізниця» О.Рильник (серед жінок) та слюсар з ремонту рухомого складу ремонтного вагонного депо Дрогобич регіональної філії «Львівська залізниця» Р.П’ясецького (серед чоловіків).

 

Усіх переможців і призерів від «Укрзалізниці» та профспілки залізничників і транспортних будівельників України удостоєно нагородами. Також відповідно до Положення про проведення фінальних змагань XII Спартакіади залізничників їм буде виплачено грошове заохочення. Інші спортсмени на згадку отримали пам’ятні сувеніри.

 

Збірна команда, яка буде сформована із переможців фінальних змагань XII Спартакіади залізничників, братиме участь у ХХIV Всеукраїнській міжгалузевій спартакіаді трудящих промислової сфери та транспорту, що проходитиме 5–8 вересня у м. Коблеве на Миколаївщині.

 

Ярослав Мальський, завідувач відділу соціально-трудових відносин і побутової роботи Ради профспілки