Напередодні з’їзду на адресу Голови профспілки Вадима Бубняка надійшли вітання від лідерів Міжнародної та Європейської федерацій транспортників Стівена Коттона та Едуардо Чагаса, а також ФПУ, інших профоб’єднань і профорганізацій.

У звітній доповіді Голови профспілки було докладно проаналізовано п’ятирічну роботу профспілки, виклики, проблеми та досягнення. Зокрема, В.Бубняк зазначив, що принципова, наполеглива і послідовна робота дозволила профспілці ефективно діяти і досягати поставлених цілей із захисту трудових прав і соціально-економічних інтересів спілчан навіть у вкрай важких політичних і соціально-економічних умовах, якими відзначався звітний період. І лише солідарність та єдність усіх ланок профспілки є запорукою успіху її подальших кроків. Адже попереду – важка робота, яка вимагає спільних зусиль.

Делегати з’їзду у виступах висловили свій погляд на роботу Ради профспілки протягом п’ятиріччя, а також акцентували увагу на проблемах галузі і профспілки, які потребують негайного вирішення. Зокрема, слово взяли лідер Одеської дорожньої профорганізації Анатолій Прокопенко, його перший заступник Ігор Соловйов, заступник голови дорожньої профорганізації Придніпровської залізниці Андрій Лейко, голови територіальних профорганізацій: Івано-Франківської – Богдан Грицак, Київської – Олександр Бєліков, Полтавської – Марина Маслак, Попаснянської – Андрій Канзеба, Сумської – Марія Бєльська, Ужгородської – Ярослав Афтанас, заступник голови Київської територіальної профорганізації Дмитро Бицький, голови первинок: станції Волноваха регіональної філії «Донецька залізниця» Інна Скорупська, пасажирського вагонного депо Ковель регіональної філії «Львівська залізниця», заступник голови Молодіжної ради профспілки Ірина Колесник, начальник тягової підстанції Верхівцевської дистанції електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця» Володимир Чулюк-Заграй.

Відбулись вибори керівництва профспілки.

На посаду Голови профспілки було висунуто двох кандидатів: чинного лідера В.Бубняка і першого заступника голови Одеської дорожньої профорганізації І.Соловйова. Шляхом відкритого голосування більшістю голосів обрано В.Бубняка. Його першим заступником обрано Олександра Мушенка, який раніше обіймав посаду заступника Голови профспілки. Ухвалено рішення до виборів заступника Голови профспілки повернутися згодом.

Делегати з’їзду подякували за багаторічну працю Михайлу Сінчаку, який після чотирнадцяти років роботи на посаді першого заступника Голови профспілки оголосив про вихід на пенсію.

Обрано голову Ревізійної комісії профспілки та її заступника, новий склад центральних виборних органів профспілки за принципом прямого делегування, затверджено склад професійних секцій і комісій Ради профспілки.

Делегати з’їзду ухвалили низку звернень до органів державної влади та ПАТ «Укрзалізниця».

Внесено зміни та доповнення до Статуту профспілки.

Головним подіям діяльності профспілки протягом звітного періоду було присвячено тематичні стенди за напрямками діяльності, короткий відеофільм, продемонстрований у перерві, а 25-річчю профспілки – книгу, яку делегати отримали разом із робочими документами з’їзду.

Відділ інформації Ради профспілки