Працівникам пояснюють, що, аби зберегти здоров’я, вони мають вміло поєднувати працю і відпочинок, не доводити організм до перевтоми. На балансі депо – чотири бригадні будинки відпочинку: на станціях Мукачеве, Чоп, Лавочне і Сянки. Найчастіше тут відпочивають машиністи та їх помічники, провідники, які працюють на дільницях Львів–Мукачеве, Львів–Чоп, Мукачеве–Сянки. У зручних затишних кімнатах створено всі умови, щоб втомлені люди максимально набралися сил. Є тут і побутові кімнати, де можна прийняти душ, підігріти їжу, зробити бутерброд, закип’ятити чай, заварити каву.

Адміністрація та профком постійно переймаються роботою наших будинків відпочинку, стежать, щоб було у наявності та робочому стані все необхідне, а досвідчені працівниці вкладають душу, щоб відпочиваючим було зручно та затишно, як удома.

Важливо і те, що працівники не стають до своїх обов’язків без медичного огляду. Його ретельно проводять медики вузлових лікарень станцій Мукачеве та Чоп, і лише після їх допуску машиністи та їх помічники займають місця в кабінах електропоїздів, електровозів, тепловозів.

Профком разом із молодіжною радою первинки проводять ще й багато заходів для організації дозвілля спілчан. Це виїзди на гірськолижні бази, озера, екскурсії до Почаївської Лаври, змагання із риболовлі в зимовий та літній періоди тощо. Дружать наші локомотивники зі спортом, щороку беруть участь у турнірах з міні-футболу, шахів. Нещодавно в локомотивному депо Мукачеве та обертовому депо Чоп з ініціативи членів нашої молодіжної ради облаштовано тренажерні зали, встановлено більярдні столи. Щороку наші футболісти у міжнародних змаганнях за кубок ім. Г.М. Кірпи із залізничниками Угорщини, Словаччини виборюють першості.
Одне слово: спорт і труд завжди поряд.

Олександр ТАЙПС,
голова профорганізації локомотивного депо Мукачеве

Газета “Вісник профспілки” №19(606)* 12 жовтня 2012 р.