Правовим інспектором праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Південно-Західної залізниці Валерієм Назарчуком було усунуто порушення трудового законодавства, виявлені протягом 2018 року під час 26 перевірок у виробничих підрозділах.

 
Скасовано 8 неправомірних наказів про притягнення працівників до дисциплінарної відповідальності, які було видано з порушенням норм трудового законодавства.


Працівникам Коростенської колійної машинної станції повернуто 26,7 тис. грн. неправомірно утриманих коштів виробничої премії, а 2 працівникам Коростенської дирекції залізничних перевезень – 6 тис. грн.


Двом працівникам локомотивного депо Коростень та Житомирської дистанції колії донараховано та виплачено 21 тис. грн. додаткової заробітної плати за вислугу років.


Загалом у 2018 році спілчанам повернуто незаконно утриманих або недоплачених коштів на суму майже 680 тис. грн., захищено трудові права та інтереси 1146 членів профспілки. Правовим інспектором праці на особистому прийомі надано юридичні консультації 1387 працівникам, що сприяло підвищенню рівня правового захисту залізничників і членів їхніх сімей, поінформував прес-центр Коростенського теркому профспілки.