– «У першому кварталі 2016 року завдяки наполегливості профкому та його комісії з праці та заробітної плати нашої первинки членам локомотивних бригад було повернуто понад 2,23 тис. грн. преміальної винагороди.
Профком також не допустив підрахунку технічного навчання в академічних годинах, що зменшило б його тривалість із запланованих 5 год. до 3 год. 45 хв. і спричинило б недоотримання ними 89 грн. на місяць.
Крім того не було надано згоди на безпідставне притягнення до дисциплінарної відповідальності працівника, який є членом профкому», – поінформував голова профорганізації Криворізького локомотивного депо Віталій ПАУЛЬ.


– «Профком Хутір-Михайлівської дистанції колії домігся забезпечення працівників спецрукавицями: 14 квітня отримано необхідні 380 пар. Цьому передувала тривала принципова і послідовна робота, адже проблема тягнулася ще з минулого року. Для її вирішення профком навіть змушений був звернутися до керівництва ПАТ «Укрзалізниця», регіональної філії «Південно-Західна залізниця», служби колії. Також питання було висвітлено у «ВІСНИКУ» (№ 6 (689)*31 березня п. р.).
Загалом за п’ять років профкому вдалося вирішити багато наболілих питань, які стосувалися режиму роботи, умов праці і виробничого побуту, оплати праці. Зокрема, протягом цього часу за наполяганням профкому працівникам дистанції було виплачено безпідставно утриманих або ненарахованих 806 тис. грн.», – повідомила голова профорганізації Хутір-Михайлівської дистанції колії Марина ДЕМЧЕНКО.


– «За результатами перевірок правового інспектора праці Ради профспілки у дорожній профорганізації Придніпровської залізниці Олексія Семеруня 9 працівникам станцій Запорізької дирекції залізничних перевезень виплачено понад 11 тис. грн. за відпрацьовані у грудні 2015 року понаднормові години роботи», – поінформував ПРЕС-ЦЕНТР Запорізького теркому профспілки.